עגלת גלידה לאירוע בלתי נשכח

כבר החלטתם איפה לחגוג את האירוע הגדול שלכם, שלחתם הזמנות, בחרתם את הקייטרינג ונותרה רק שאלה אחת פתוחה: מה יהפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח?

זה כבר ידוע שהיום לא מספיק רק לחגוג באירוע נוצץ, החוגגים של היום מחפשים את הדבר הבא שייחד את החגיגה שלהם משל כל השאר ולנו יש את הפתרון המושלם לכך.

עגלת גלידה לאירוע בלתי נשכח

עגלת גלידה לאירועים יכולה להפוך כל אירוע רגיל לאירוע נוצץ וייחודי. אירוע בו כל האורחים לא יפסיקו לדבר על האירוע גם ימים אחר כך.

מדובר באטרקציה יחסית פשוטה אבל שעושה את כל ההבדל בין אירוע מיוחד לסתם עוד אירוע.

אז אחרי שהלהבנו אתכם וגם לכם בא עגלת גלידה באירוע שלכם הגיע הזמן לספר לכם איך עושים את זה בצורה הנכונה והטובה ביותר.

 

בשלב הראשון, חשוב לבחור את הקונספט שיתאים ביותר לאירוע שלכם. בניגוד למה שאתם חושבים, קונספט הוא לא פחות חשוב מהביצוע עצמו. יש לקחת בחשבון מהו האירוע שלכם ולהתאים את אופי האירוע לאופי הגלידות שתבחרו. חשוב שתשאלו את עצמכם מי הם המוזמנים שלכם? מה הגילאים שלהם? מה אתם רוצים לשדר? אלו פרטים מאד חשובים לפני שמתחילים בבחירת עגלת הגלידות המתאימה ביותר עבורכם.

 

השלב השני הוא בחירת הגלידות עצמן. ההמלצה שלנו היא לבחור מגוון רחב של טעמים על מנת שתוכלו לקלוע לטעמם של האורחים שלכם. עדיף כמובן טעמים שוקולדיים למיניהם, אלו האהובים במיוחד על כולם ויגרמו להם לא להפסיק לדבר רק על האירוע שלכם.

השלב האחרון הוא כמובן – בחירת הספק. מי הוא זה שיקים את עמדת הגלידות באירוע שלכם? אז איך בעצם בוחרים? כמובן שאם ישנה אפשרות אז לקיים ערב טעימות של הגלידות. לא תאמינו כמה זה חשוב לטעום את הגלידות בעצמכם לפני שאתם מגישים אותן לאורחים שלכם. זה בדיוק ההבדל בין אירוע מושלם לסתם עוד אירוע עם גימיק.