דוכן גלידה ליום הולדת

כל אדם חוגג יומולדת פעמים רבות בחייו. זה הרי בלתי נמנע כי כל אחד הרי נולד מתישהו. חגיגת יום הולדת תמיד מלווה בשמחה, ברכות מכל הלב, שירים עוגות וממתקים. אחת הכוכבות הגדולות והוותיקות של ימי ההולדת היא כמובן הגלידה. עגלת גלידה אירועים תהפוך כל אירוע לכזה שייזכר עוד זמן רב. הרי כולנו יודעים שהגלידה היא חשובה ומה יותר הגיוני מאשר להציב עגלות גלידה באירועים? הליצן והמתנפחים הם רק התפאורה, מי שגונב את ההצגה באירועים כאלו היא תמיד עגלת הגלידה.

 

בכוס או בגביע

גלידה היא גלידה היא גלידה. תמיד טעימה ותמיד משמחת. אין דבר כזה גלידה לאירועים, גלידה טובה בכל מצב. אם זה בבית או בבית קפה או ברחוב. באירועים שונים יש אנשים שונים אבל יש מכנה משותף אחד והוא הגלידה. גלידות לאירועים מתאימות בכל עונה. גם באולם המחומם והמקורה באמצע ינואר אפשר לזלול גלידה.

בכל אירוע שמכבד את עצמו תוכלו למצוא דוכן גלידה או אפילו דוכני גלידה שמאחוריהם ניצבים מלצרים חביבם ומיומנים שיכינו לכם את מנת הגלידה האהובה עליכם. הדוכנים נפתחים בדרך כלל אחרי שהבופה מיצה את עצמו והגיע הזמן לחגוג על המתוקים. ההשקעה בדוכן גלידה לאירועים הינה לא גדולה והתוצאה היא אירוע עם טוויסט מהנה שתגרום לאורחים ללקק את השפתיים. זו גם הפתעה נהדרת לילדים שישמחו לקבל מנת גלידה אחרי המנות העיקריות. דוכן גלידה לאירועים  כבר הופך לסטנדרט ואין אירוע ללא אחד כזה לפחות. עגלת גלידה ניידת שמסתובבת בין האורחים או ממתינה בפינה לכל מי שחפץ הינה רעיון מקורי ונפלא.

קייטרינג גלידה זה עולם שלם שמציע מגוון רחב מאוד של כל סוגי הגלידה שקיימים. הגלידות מוגשות בכלים יוקרתיים כאשר מי שמכין אותן הם מלצרים מנוסים. המלצרים כבר מוכנים מראש לכל בקשה שתעלה על סדר היום ולא יופתעו מאף בקשה. בנוסף לגלידות הטעימו ניתן כמובן להזמין קפה, קפוצ'ינו או אספרסו ארוך. קייטרינג גלידה יכול להיות גם פרווה לשומרי מסורת. בדרך כלל מדובר בגלידות יוגורט ועוד טעמים מעולים שיסגרו לכם את הפינה.