אחות פרטית מחיר

לא לחינם אמרה ידועה אומרת שהעיקר הוא הבריאות. אנו מאחלים את זה לכולם בהזדמנויות שונות – בחגים, ימי הולדת ואף במקרים שבהם אנו כועסים על חבר טוב. אך איש לא מכין אותנו ליום שבו נצטרך לטפל ביקירנו בגלל מצבו הרפואי. כאשר אנו מגלים שהוא זקוק לעזרה מקצועית, אנו נעשה הכול כדי להשיג לו את הטיפול הטוב ביותר.

חברות סיעוד רבות מציעות שירות של אחות פרטית אשר תהיה צמודה ותשגיח מקרוב על כל תהליך האשפוז או תשהה בבית לצדם. האחות מצוידת בכל הידע והניסיון הנדרש והיא יכולה לטפל בכל מצב רפאי ולהזעיק רופא אם נדרשת התערבות בכירה יותר. אמנם לעיתים השירות הרפואי יהיה כרוך בהוצאה כספית מסיימת אך ההוצאה הזו תשתלם בסופו של דבר. אנו נהיה רגועים יותר בידיעה שהאדם שאנו אוהבים כל כך נמצא בידיים טובות.

בזמן החלמה הניתוח

ניתוחים מסוימים עלולים להיות מורכבים ולהביא למצב שבו על האדם יהיה להתאשפז למשך זמן מה במחלקת בית החולים ולאחר מכן עוד תקופה בבית הפרטי. לאחר ניתוח ישנן פרוצדורות רפואיות שונות אשר נדרשות. השהייה בבית החולים היא מטבעה לא נעימה במיוחד ולאחר ניתוח המטופל עלול לחוש בחוסר אונים. אחות פרטית לאחר ניתוח היא פתרון מצוין שימנע את המצבים הללו ויסייע להחלמה מהירה של המאושפז.

האחות תשגיח מקרוב, תהווה כוח עזר לצוות הקבוע ותהיה שם ברגעים שהאחיות הקבועות תהיינה עסוקות בחולים אחרים. ההשגחה במהלך הלילה היא קריטית שכן במהלך הלילה תמיד קורות תקלות שלא תמיד נמצא להן מענה אנושי. כדאי לפנות רק לחברת סיעוד מקצועית אשר מציעה שירותי סיעוד איכותיים. מומלץ לחפש המלצות רבות ככל שניתן ולדבר עם לקוחות אחרים על מנת להבין כיצד הם חוו את הטיפול בהם.

טיפול מסובסד

קופות חולים רבות מציעות סבסוד של טיפולים פרטיים כולל אח/אחות פרטית לתקופות שונות. כדאי מאוד לברר פרטים בקופת החולים שלכם, זה עשוי לחסוך לכם כסף רב. הסבסוד הינו באחוזים גבוהים וניתן כמעט לכל מבוטח. חשוב לבדוק אם גם אתם זכאים. אפשר לפנות על מנת לקבל מידע נוסף בנושא.