אחות פרטית לבית החולים

הגעה לבית חולים אינה קלה עבור רוב החולים בין כה וכה, כך שאשפוז בבית החולים הוא קשה הרבה יותר באופן טבעי. הצוות הרפואי המקצועי והמסור של בית החולים נאלץ להתמודד עם עומס רב, כוח אדם מצומצם, שעות עבודה רבות וקשות וקשיים רבים נוספים. לכן, על אף מסירותו של הצוות הרפואי, לעיתים, בייחוד במצבים בהם תפוסת החולים היא מלאה עד אפס מקום, זה אינו מספיק. במקרה כזה, שירות אחות פרטית לבית חולים הוא אפשרות נהדרת.

אחות פרטית לבית החולים

אחות פרטית לבית החולים

מדוע כדאי לבחור באחות פרטית לבית החולים?

הנה מספר יתרונות חשובים של שירותיה של אחות פרטית לבית חולים:

  • אחות פרטית הדוברת את שפת המטופל – לעיתים, אין אחות פרטית בצוות הרפואי הדוברת את שפתו של החולה המאושפז ולא תמיד קרובי המשפחה יכולים להגיע לצורך תרגום וכך נותר חסר אונים ומתקשה להבין את הלך הדברים. אחות פרטית הדוברת את שפתו, תוכל ליצור עמו קשר ולהקל על הלחץ.
  • טיפול צמוד ומסור – במידה שאינכם מרוצים מהטיפול הרפואי בבית החולים, או מרגישים שהצוות הרפואי המסור נמצא תחת עומס עבודה ואינו זמין עבור יקירכם החולה, שזקוק לטיפול צמוד יותר, אחות פרטית תהיה לתוספת חשובה מאוד. היא תוכל להשגיח אחר החולה, בייחוד אם הוא זקוק להשגחה צמודה מאוד. האחות תעקוב אחר מצבו הרפואי ונתוניו.

אחות פרטית לבית לצורך המשך מעקב רפואי

לאחר יציאה מהאשפוז, ישנם חולים הזקוקים למעקב רפואי נוסף. במקרה שבו מדובר בחולים במצב רגיש מאוד או חולים קשישים שאינם מסוגלים לדאוג לעצמם, אחות פרטית תוכל לסייע להמשך הטיפול. במקרה שבו החולה נמצא במצב סיעודי לאחר האשפוז, האחות מסייעת לו ברגישות רבה בכל שיזדקק לו. למשל, בעת המקלחת ועוד. בנוסף, האחות תוכל להעניק לו טיפול רגיש ומסור, כמו עירויים שונים, החלפת חבישות, נטילת תרופות ועוד.

עלויות הטיפול

נכון, כאשר מדובר בבריאות, איננו לוקחים סיכונים מיותרים, משום שטיפול זול ואינו מקצועי עלול לעלות לנו ביוקר בהמשך. יחד עם זאת, ישנן דרכים לקבל שירות מצד אחות פרטית לבית החולים או לבית במחיר מסובסד יותר. צרו קשר עם קופת החולים שלכם ובררו את כל הזכויות המגיעות לכם.